O nás

Sortiment našeho zboží zahrnuje řadu dřevěných palet veškerých typů běžných na našem trhu, jak nových, tak též použitých. Kromě těchto jsme schopni zajistit palety různých atypických rozměrů, neboť naše nabídka se přímo odvíjí od aktuální poptávky. Nabízíme též kovové palety a plastové přepravní bedny.

Ceny zboží jsou individuální. Prodejní ceny jsou dány typem produktu, přičemž zohledňujeme dopravu a objem dodávky. Výkupní ceny se stanovují podle druhu a případného stupně poškození palet. Přepravu zboží, ať se jedná o dodávky k odběratelům, nebo i v případě většího množství palet na výkup, zajišťujeme vlastními prostředky či za pomoci třetí, dopravní firmy.

Na objednávky reagujeme pohotově. U většiny sortimentu, nejedná-li se kupříkladu o výrobu palet atypických rozměrů, je termín dodání zpravidla již do 24 hodin. Dojde-li ke vzniku jakýchkoliv případných problémů z naší strany, zavazujeme se k okamžité nápravě, a to z vlastního zájmu o dobré jméno firmy v rámci získávání a udržení stálé klientely.

Naší prioritou v obchodních vztazích je spokojenost zákazníka.

Unipal

Zadat poptávku